گفتاری کوتاه به بهانه سالگرد 9 هم دیماه

اصولا بعضی چیزها (ظاهراً) در آن واحد هم خوب می تواند باشد هم بد!! ...

دیشب به صورت اتفاقی تصاویر مونتاژ شده ای را، از یک بخش خبری مشاهده کردم، که برایم بسیار جالب بود...

اگر نمایش موی یک زن در خیابان یکی از مصادیق بدحجابی می تواند باشد، حالا آیا فرقی می کند که این زن بدحجاب با ماست یا در جبهه مخالف...

اگر بدحجابی امری غیرشرعی است، بروز چنین پدیده ای هم از اینطرف ماجرا ناپسند است و هم از آنطرف...

در یک ویژه برنامه تلویزیونی -در آن واحد- بدحجابی یک زن، در طرفی برعلیه استفاده می شود و در طرفی ابزار تبلیغ... در طرفی این بدحجابی نشانه ایمان ضعیف مخالفان است و طرفی دیگر معرف همراهی گونه های مختلف مردم جامعه با یک جریان موافق... این دیگر چه منطقی است و چه توجیح شرعی برای آن می توان قائل شد؟!!... چگونه می شود که در آن واحد هم یک چیز خوب باشد هم بد؟!!

/ 12 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
reza

لطیفه! از یک آدم خل و چل پرسیدند؛ هوش گاو بیشتره یا گوسفند؟! گفت؛ اگر بگم گاو، ممکنه فکر کنید دارم از خودم تعریف می کنم!

reza

مختار (ابو عبید سقفی) اگر عامل زبیریان بود!!!، ملقب به سیف الاسلام ثانی،استواری دین خدا،جیش ا... ،و... می شد؛ در غیر این صورت، کذاب سقفی نام گرفت! مقصر پیدایش کربلا ، نخبگان جامعه بودند که دیر فهمی و یا بدفهمی ویا نفهمیدن آنها .... حادثه کربلا را رقم زد.

reza

می شود!!! خوب هم می شود!!! تاریخ، معلم انسانهاست؛ اگر معلم تاریخ تحریفش نکند!!!

reza

از پولهای اختلاس شده در ایران، ضراب برای همسرخواننده اش- ابروگوندش- سیاره مشتری را می خرد!!! منبع: پارس نیوز http://www.parsnews.com از نکات فاش شده در این میان، هدایای میلیاردی است که ضراب برای همسرخواننده اش، ابروگوندش خریده است، از ویلاهای میلیاردی تا خودروهای گرانقیمت و این زن چنان از این هدایا سرمست شده که در مصاحبه ای گفته بود، هدیه بعدی آقای ضراب برای من سیاره مشتری خواهد بود ! بر اساس این گزارش، رضا ضراب تنها در یک مورد، یک میلیون لیر بابت تابلویی برای هدیه به همسرش ابرو گوندش پول داده است. از دیگر نکات این پرونده، پیگیری بسیار پیچیده با اتکا به شنود مکالمات و فیلمبرداری و عکسبرداری از متهمان است. طبق گزارش روزنامه رادیکال، گفته شده در یکی از شنودها، ضراب از یکی از وزرا می پرسد که آیا تلفن من هم شنود می شود؟ به نوشته این روزنامه، در بازرسی پلیس از منزل آسلان مدیر عامل هالک بانک حدود 4.5 میلیون دلار که در جعبه کفش بوده کشف شده است.

reza

به این می گویند مبارزه با فساد اقتصادی در ترکیه حال مسئولین ما!!! فقط جلسه و "سمی نهار"(مخفف سمینار ) می گذارند و در مورد خریدهای خانه شان و ... صحبت می کنند

reza

ما تا همین چند وقت قبل فکر می کردیم سقراط و بقراط با هم داداش دو قلو هستند! آقا چرا می خندید؟ ندانستن که عیب نیست، نفهمیدن عیب است!

ulduz

دقت نمیکنی دوست من [نیشخند] همه چیز وقتی به نفع ما باشد خوب است وقتی به ضرر مان باشد بد است... این قانونه و اصلا ام تعجب نداره داره؟

خاطره

اقا ما دیر رسیدم به فرمایشات شما .. اصلا به نظر من تا وقتی حجاب اختیاری نیست تا وقتی به صورت قانون است نباید از حکومت بیشتر از این انتظار داشته باشیم

هانا

هوا آشفته بود و شهر مجنون/ زمين سر در گريبان، چشم پر خون/ حماسه مي‌خروشيد از گلوشان/ ز رگ‌ها خون غيرت سخت جوشان/ كه عاشورا كسي رقصيده؟ او كيست؟/ چه كس با شاه دين جنگيده؟ كوفيست؟! / از اين غم شهر گويا پر ز شير است/ دی از گرماي اين دل‌ها چو تير است/ همه عمارگون، آماده، هوشيار/ تمام شهر بيدارند، بيدار