جادوی یک دست نوشته ساده!

این قانون کائنات است که ثبت با سند برابر است... هرآنچه که انجام دهی، در حافظه تاریخ جا می ماند و هیچ چیز قابل تغییر نیست. سانت به سانت و مو به مو هرآنچه که در گذشته اتفاق افتاده است جایی به ثبت رسیده است...

همه نوشتند... هرکس چیزی... ولی در نهایت ماحصل تمامی جملات ابراز امیدواری برای این مولود تازه متولدشده بود...

امروز حدود دوسال و نیم از آن روز می گذرد، چیزی که در این تکه کاغذ اسیر شده است یک توافق گروهی است، توافقی که خبر از یک شادمانی عمومی می دهد که : آهای هستی! ما از این متولدشده راضی هستیم و او را می خواهیم! پس تو هم او را حفظ کن!

چیزی که به عینه شاهد آن بوده ام و گواهی آن خواهم داد، جذب نیروهای مثبتی است که این تکه کاغذ برای این پسر کوچک داشته است ... این کاغذ، تنها یک برگه صرف ساده نیست، بلکه صداهای حبس شده تعدادی آدم در بند کلمات است که به بهترین شکل در یک جا جمع شده اند...

من با توجه به تجربه ای که در این مورد بدست آورده ام به کلیه دوستانم این توصیه را می کنم که در مناسبتی مانند جشن تولد هرچند برای چندسالگی فرزندتان، کاغذ زیبایی را آماده و حاضرین جمله ای به یادگار نوشته و هریک برای عزیز شما آرزوی زیبایی کنند و امضاء نمایند ، آن را در قابی به بهترین شکل نگهداری کنید... آنگاه به قدرت جادویی این متن در ظاهر ساده ایمان خواهید آورد... زندگی سالم و شادی را برایتان آرزو می کنم.

/ 2 نظر / 25 بازدید
...!!

واقعا حرفتونو قبول دارم و به نظر من آدما همونایی میشن که بزرگ تراشون و اطرافیانشون از بچگی اونا رو با این القاب و صفت ها صدا میکنند چون یه جورایی بچه تو ذهنش هک میشه که شخصیتش قرار نیست خارج از اون چارچوب ها بشه و یه جورایی توی ضمیر ناخودآگاهش ثبت میشه البته این فقط نظرم منه شاید درست نباشه!!!

خاطره

سلام . ایده جالبی بود با اجازه تون ازش کپی خواهم کرد