مقداری طلا پیدا شده...

یک عدد حلقه طلا پیدا شده !... دایره شکل و طلایی، با یک نگین برلیان بزرگ، به وزن 50 گرم... در محدوده خیابان دولت حدفاصل کوچه 24 – 25 ... از صاحب آن تقاضا می شود با دادن نشانی آن را تحویل بگیرد!

اینجانب دقیقا این آگهی را در محدوده یک خیابان شلوغ به دیوار نصب کرده ام ... بنظر شما چند نفر با من تماس می گیرند و می گویند این تکه طلا مال من است؟

/ 8 نظر / 347 بازدید
خاطره

برادر می خوای یه سری علائم دیگه حلقه رو می گفتی .. اون وقت خیلی زود یه صاحب براش پیدا می شد

محسن الله وردي(مشتعل)

سلام دوست عزيز ممنون كه سر زديد بااجازه لينك كردم شمارو خوشحال ميشم از اينكه افتخار بديد لينكم كنيد ياعلي[گل]

خدایا شکرت

بستگی داره اون 50 گرم که فرمودین، وزن کل حلقه باشه یا فقط برلیانش! البته فرقی هم نمیکنه، در هر دو صورت مال منه!![نیشخند] راستی من چون فکر میکنم منظور شما رو از این مطلب فهمیدم، عرض کنم 50 گرم یه کم برای وزن حلقه ی انگشتری زیاده! البته شاید نه برای از مابهترون!

سودی

خوب چه کاری؟؟؟چرا مردم آزاری میکنین و جوونهای مردم رو وسوسه میکنین [افسوس][عصبانی] .ولی من فکر میکنم کسی زنگ نزنه و با خودشون میگن سرکاری.ولی جدا وقتی زنگ بزنن چی میخواین بگین؟

...!!

از اونحایی که آدمای فرصت طلب زیادن و منتظر!!!!! هرچقد که این آگهی وسوسه انگیز تر باشه تعداد تماس گیرنده هاشم به صورت خودکار بالاتر میره

محسن الله وردي(مشتعل)

سلام وقت بخير جناب فاريابي من عذر خواهي به شما بدهكارم[گل] زماني كه درحال لينك كردن بودم ديس شدم نظرتون وخوندم لينك شديد به نام روي خط زندگي ولي منم هر چي گشتم لينك وبمو پيدانكردم[نیشخند] بازم شرمنده ياعلي[گل][گل][گل]

کویر

ممنون از حضورتون به نظر من اشخاصی که نوسنده این متن را ساده فرض کنن و در پی هلو بیفت توی گلو باشن حتما تماس میگیرن[چشمک]

مامان دختر

درسته پست جدیدترتون رو خوندم ولی کاش زودتر اومده بودم اینجا نکته رو عرض میکردم خدمتتون!! بنظرم تا حالا مجبور به طلا خریدن نشدی چرا که حلقه ی پنجاه گرمی برای دست همسره رستم دستان هم خیلی سنگینه!!فولترین انگشتری که من به عمرم دیدم چهارده گرم بوده.. :)